خرید-آنلاین-پروژه و مقاله
آخرین اخبار

خانه تازه های محیط زیست دیدار رئیس اداره حفاظت محیط زیست پیشوا با رئیس دادگستری و دادستان این شهرستان

دیدار رئیس اداره حفاظت محیط زیست پیشوا با رئیس دادگستری و دادستان این شهرستان

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا با دادستان و رئیس دادگستری این شهرستان به مناسبت هفته قوه قضائیه دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش گزارشگر نسل جوان ایران، در دیدار با دادستان شهرستان پیشوا که روز گذشته در ساختمان دادگستری این شهرستان صورت پذیرفت، مسائل مربوط به حوزه محیط زیست شهرستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در این دیدار میران زاده رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا با بیان وظایف قانونی محیط زیست در جهت جلوگیری از آلودگیهای آب، خاک، هوا و صوت و همچنین حفاظت و صیانت از حیات وحش ، به تلاش شبانه روزی کارشناسان و ماموران حفاظت محیط زیست در برخورد با صنایع آلاینده و پایش مستمر و نظارت پیوسته بر عملکرد واحد های تولیدی، صنعتی، خدماتی،عمرانی و زیربنایی در سطح شهرستان اشاره نمود .
گفتنی است همچنین در این دیدار دادستان شهرستان نیز خواستار برخورد قاطع با متخلفان از قوانین و مقررات در حوزه محیط زیست شد و حمایت خود را از اداره حفاظت محیط زیست در برخورد قانونی با متخلفان را اعلام داشت و گفت: در اجرای قوانین ملاک عمل در هر دستگاهی بایستی با نگاه و دید وسیعی به موضوع پرداخته و تمهیداتی اندیشیده شود که اظهارات طرف مقابل هم شنیده وسپس تصمیم گیری شود.
این گزارش می افزاید: همچنین صبح امروز نیز رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا با ریاست دادگستری این شهرستان دیدار کرد و برخورد قاطع با صنایع آلاینده که محیط زیست را به هر طریق در فرایند تولید آلوده می کنند را از وظایف اداره حفاظت محیط زیست برشمرد.
در این دیدار ریاست دادگستری شهرستان پیشوا اظهار داشت: باید در چهارچوب قانون با یک ساز وکار مناسب تمهیداتی اندیشید تا صاحبان صنایع در شهرستان خود در صدد رفع آلودگی و استاندارد سازی خروجی فاضلاب و یا دودکشهای کارگاه ها و کارخانجات خود برآیند و این موضوع در قالب یک ارزش و باور نهادینه شود و این اقدام خود مصداق خوداظهاری و کاهش عوامل آلوده کننده و مخرب محیط زیست میباشد به همین دلیل دستگاه قضایی مجدانه در چهارچوب قانون حامی محیط زیست میباشد.
میران زاده در پایان این دیدار ضمن تبریک هفته قوه قضاییه از حمایتهای دستگاه قضایی از محیط زیست در راستای صیانت از حقوق زیست محیطی شهروندان تشکر و قدر دانی نمود.

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۲

  • رضا رحیمی ۰۸ تیر ۱۳۹۴

    سپاس از تمام نگهبانان محیط زیست شهرستان بخصوص جناب آقای مجید مهاجر

  • ز ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

    اره بایدم ازش تشکر کنید چون یک نامرده زیر اب زن حرفه ایه

ارسال نظر

مطالب مشابه مطلب فوق